Meie teenused

KOSMILINE TERVIS

Vaadake meie

Kosmilised teraapiad

ear-seeds-eesti

Kõrvaseemneteraapia

Kõrvaseemneteraapia on tõenduspõhine teaduslik lähenemine, mis on osa suuremast praktikast, mida nimetatakse aurikuloteraapiaks. See on akupressuuriteraapia liik, mis keskendub kõrvale. 

Siin vaadeldakse kõrva kui kogu keha mikrosüsteemi. Kõrva närvid on ühenduses ajus asuvate refleksikeskustega. Need neuroloogilised teed saadavad sõnumeid seljaajule ja kehapiirkondadele, mida soovitakse ravida.

Akupunktuuri eesmärk on reguleerida eluenergiaahelaid kogu kehas. See põhineb energial ehk “elujõul”, mis voolab läbi keha kanalites, mida nimetatakse meridiaanideks.

chakra-cleansing-eesti

Tšakrate puhastamine

Inimese keha tšakrapunktide (näärmepunktide) puhastamise ja aktiveerimise eesmärk on mõista kes sa oled. 

Mudra või Muthirai

Mudrad on spetsiifilised käte – ja sõrmeasendid, millel on teadaolevalt mõju inimese kehale ja meelele. 

Pranaayama ja Joogaasana

See on parim viis keha ja meele puhastamiseks, et astuda ühendusse ja õppida tundma Jumalikkust. Sealt kust mina pärit olen, on joogateraapia kvaliteedi standardid inimmõistusele aimamatud. Neid õpetavad meistrid, kes annavad teadmisi edasi põlvest põlve, erinevatel eluaegadel ja elurännakutel.

Toitumisteraapia

Etnilise rühma toidukultuur on nende tsivilisatsioonilise arengu osa. 

Etniline rühm kujundab oma toitumise vastavalt sellele, millised toiduained on tema elukeskonnas kättesaadavad. 

Vastavalt tsivilisatsiooni arengule, arenevad ka inimeste toitumisharjumused ja liiguvad suunas, kus toit muutub ravimiks.

Tänapäeval oleme sunnitud pidama meditsiini toiduks. Keha võitleb ja kohaneb pidevalt väliskeskkonnaga, et säilitada tervis.

nutrition
moxibustion

Artemisia Vulgaris`t ehk harilikku puju kasutatakse keha pindmiselt, soojendades kahjustatud piirkonda või energiapunkti, et kiirendada paranemist.

Kliinilised uuringud tõestavad, et moksateraapia toimib valuvaigistava vahendina, suurendades verevoolu ja vähendades põletikulisi rakke, et leevendada valu.

Panchakarma

Panchakarma on Ayurveda põhimõtetel põhinev raviprogramm keha ja vaimu puhastamiseks ja noorendamiseks.

BRONEERI AEG

Soovite broneeringut teha või on küsimusi?

Helista meile numbril +372 55 96 18 65 või broneeri lihtsalt aeg.

Scroll to Top